Bakırköy Ajans

Cevizlik Mah. İstanbul Cad.
No:5 Kat:4 Daire:117 Pelin İş Hanı
( Nimet Abla Gişesi Üstü )
Bakırköy – İSTANBUL

Tel & Fax : +90 212 660 56 56
E-mail :  info@bakirkoyajans.com.tr

Kampanyalı Web Tasarım hizmetimiz başladı.

Web Tasarım ihtiyacınız için binlerce lira ödemeyin. Web Tasarımı yıllar önce zahmetli, uğraştırıcı ve el emeği isteyen bir meslekdi. Artık günümüzde web tasarım projeleri hazır kontrol panelleri üzerine tasarımlar yapılarak gayet ciddi ve kurumsal görünümlü siteler hazırlanmaktadır.

Peki bu yapılardan en iyileri hangileri ;

1- WordPress Platformu

WordPress kişisel blog mantığı ile başladı sonrasında büyük, küçük ve orta ölçekli firmalar için ciddi kurumsal tasarımlar ile karşımıza çıktı. Özel tasarım bir web siteden hiçbir farkı olmadığı gibi 100’ün üzerinde çalışanı ile wordpress platformu çağa ayak uydurarak devamlı sistemleri yenilemekte ve sitenizde tek bir butona dokunarak yazılım yükseltilmektedir.

WordPress Tasarımlara Örnek olarak ;

Ve Tüm WordPress Tasarımlar….>>>

 

2- Joomla Platformu

Joomla platformu wordpress yazılımından birazdaha farklıdır. daha geniş bir yelpazeye sahipdir. Örneğin, bir wordpress tasarımı ile dernek sitesi yapamazsınız fakat bir joomla ile çok rahat dernek sitesi oluşturabilirsiniz. Sakın yanlış anlamayın, wordpress ilede dernek sitesi yapabilirsiniz sadece bazı işlevler için ekstra yazılım yazdırmak veya satın almak zorunda kalabilirsiniz.

Joomla ile ilgili şimdilik kampanyalı tasarımlarımızı yayınlamaktayız.

Kampanyalı Joomla tasarımlar için Tıklayınız…>>>

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Firma Yetkilisine Önemli Duyuru ;

Bilgi Güncelleme için : destek@bakirkoy.gen.tr adresine mail atabilir veya aşağıdaki linkteki formu doldurarak firmanızın eksiklerini tamamlayabilirsiniz.

Firma Kayıt & Güncelleme Formu...>>>